گروه بازرگانی جم

درباره ما

گروه بازرگانی و کارگزاری جم (بازرگانی شاملی) به مدیریت آقای جعفر شاملی، دارای مجوز رسمی کارگزاری از گمرک ایران فعالیت خود را از سال 1379 در زمینه صادرات و واردات و ترخیص کالا از کلیه کشورهای مجاز در زمینه های مختلف شروع کرده است. این مجموعه با بکارگیری نیروهای متخصص و کار آزموده در کشورهای ایران، هلند، هندوستان و امارات متحده عربی در زمینه صادرات و ترخیص واردات زمینی، هوایی و دریایی و ریلی انواع کالاها، جایگاه والایی را بین سایر شرکت ها با زمینه فعالیت مشابه کسب نموده و دارای افتخارات متعددی می باشد.
همکاری نزدیک این مجموعه با سازمان بازرگانی، کشتیرانی ها، شرکت های بازرسی ، آزمایشگاه ها و دیگر سازمان های وابسته جهت ترخیص کالا و همچنین با عقد تفاهم نامه با شرکت ها و مجموعه های قدرتمند در فعالیت های مربوط به استریپ و ترانزیت کالا ، شرایط مناسبی جهت تسریع در روند امور ترخیص و تحویل کالا ایجاد نموده است .

بازرگانی جم در یک نگاه

توانمندی های بازرگانی جم

توانمندی ها

 

انواع خدمات گمرکی شامل ترخیص کالا، مشاوره تجارت بین الملل، مشاوره امور گمرکی و آئین نامه های اجرایی، تامین مواد اولیه، حمل و نقل و ترانزیت بین الملل، ثبت سفارش خرید کالا، بخشی از توانمندی های گروه کارگزاری و بازرگانی جم می باشد.

امتیازات بازرگانی جم

امتیازات

 

ما در گروه بازرگانی و کارگزاری جم علاوه بر بهره مندی از نیروی متخصص در تجارت بین الملل، دارای شعب عملیاتی در بندرعباس، بوشهر، تهران، دبی، هلند و هندوستان هستیم به علاوه همکاری نزدیک ما با سازمان های مرتبط، برگ برنده ما در خدمت رسانی به شماست.

اهداف بازرگانی جم

اهداف و چشم انداز

 

گروه بازرگانی جم افتخار دارد تا در کلیه مراحل جهت مشاوره رایگان به منظور یک تصمیم درست در کنار شما عزیزان باشد. هدف ما افزایش آگاهی شما در انتخاب یک تصمیم مناسب و صرفه جویی در زمان و هزینه ها برای شماست. برای این منظور از ابتدا تا انتها در کنار شما ایستاده ایم.