اهداف و چشم انداز


تجارت، خرید و فروش بین المللی یک علم است که صرفا در اختیار متخصصان و کارشناسان خبره ایست که با کسب تجربیات سالانه و متمادی در شرایط متنوع به همراه تحصیلات تئوری و آکادمیک به آن دست یافته اند. دستیابی به عرضه کننده مناسب، آشنایی با شرایط سفارش کالا، آشنایی با مراحل پرداخت، مقررات گشایش اعتبارات اسنادی، تبادل اطلاعات بانکی و اداره گمرک کشور، بازرسی و استاندارد کالا، ثبت سفارشات بازرگانی، حمل و نقل بین المللی و ترانزیت داخلی و خارجی و سایر مراحل لازم جهت ترخیص و تحویل کالا از جمله مواردیست که دانستن آن برای یک بازرگان و وارد کننده نه تنها لازم بلکه ضروری است. گروه بازرگانی جم افتخار دارد تا در کلیه مراحل جهت مشاوره رایگان به منظور یک تصمیم درست در کنار شما عزیزان باشد. هدف ما افزایش آگاهی شما در انتخاب یک تصمیم مناسب و صرفه جویی در زمان و هزینه ها برای شماست. برای این منظور از ابتدا تا انتها در کنار شما ایستاده ایم.
امید است تا در آینده ای نه چندان دور با راه اندازی دیگر شعب عملیاتی در سایر بنادر و مرزهای کشور و همچنین کشورهای پر تجارت با ایران ، مسیر انتخاب برای واردات هر نوع کالا تا تحویل آن در مقصد مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن انجام پذیرد.

بازرگانی جم در یک نگاه

توانمندی های بازرگانی جم

توانمندی ها

 

انواع خدمات گمرکی شامل ترخیص کالا، مشاوره تجارت بین الملل، مشاوره امور گمرکی و آئین نامه های اجرایی، تامین مواد اولیه، حمل و نقل و ترانزیت بین الملل، ثبت سفارش خرید کالا، بخشی از توانمندی های گروه کارگزاری و بازرگانی جم می باشد.

امتیازات بازرگانی جم

امتیازات

 

ما در گروه بازرگانی و کارگزاری جم علاوه بر بهره مندی از نیروی متخصص در تجارت بین الملل، دارای شعب عملیاتی در بندرعباس، بوشهر، تهران، دبی، هلند و هندوستان هستیم به علاوه همکاری نزدیک ما با سازمان های مرتبط، برگ برنده ما در خدمت رسانی به شماست.

اهداف بازرگانی جم

اهداف و چشم انداز

 

گروه بازرگانی جم افتخار دارد تا در کلیه مراحل جهت مشاوره رایگان به منظور یک تصمیم درست در کنار شما عزیزان باشد. هدف ما افزایش آگاهی شما در انتخاب یک تصمیم مناسب و صرفه جویی در زمان و هزینه ها برای شماست. برای این منظور از ابتدا تا انتها در کنار شما ایستاده ایم.